Audio Show 2019

Audio Video Show 2019

Audio Video Show 2019 w hotelu Radisson Blu Sobieski

Audio show w domu i zagrodzie, czyli sprzęt audio nie tylko dla bogatych

Vintage Luxman L100 Aiwa Hitachi Pioneer

 

Ten tekst w całości poświęcimy wielkiemu pokazowi sprzętu audio i video,  jakim była tegoroczna wystawa AUDIO VIDEO SHOW 2019.

Chcemy niezwykle gorąco podziękować organizatorowi Panu Adamowi Mokrzyckiemu za umożliwienie nam, maleńkiej, rodzinnej firmie zaprezentowanie się na pokazie. Dzięki jego uprzejmości i pomocy, myślę, że udało się nam zaprezentować inne oblicze sprzętu i nośników audio.

Pokazywaliśmy nasz ukochany sprzęt Vintage i wróciliśmy do prezentacji muzyki na kasecie magnetofonowej, z którą starałem się ponownie oswoić Państwa w poprzednim artykule https://nastrojeaudio.pl/aktualnosci/kaseta-magnetofonowa/

 

 

Okazuje się, że można sprostać gustom muzycznym większości odwiedzających. Najbardziej podobała się wszystkim muzyka hip-hop prezentowana na zestawie PIONEER serii 3000 (PIONEER CT-3000, TX-3000, SA-3000 )oraz głośniki AVID MODEL 103. Nie były to drogie urządzenia a uzyskany efekt? Niech świadczy o nim ilość gości naszego pokoju Audio Vintage.

 

Czy udało się nam wzbudzić w oglądający nostalgię i zachwyt nad graniem muzyki z lekko zapomnianego źródła? Mamy nadzieję, że tak, a przynajmniej tak świadczą komentarze odwiedzających nasz pokój gości.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim zwiedzającym, którzy licznie zawitali do nas. Niektórzy wracali wielokrotnie;) To bardzo miłe, że doceniliście naszą pracę.

Gdzie Naprawić sprzęt audioNasz Serwis

Mnóstwo osób pytało o prowadzony przez Nastroje Audio serwis urządzeń audio. Nasi serwisanci odpowiadali na pytania gości. Często te dyskusje zamieniały się w porady a kończyły obiecaną wizytą z ulubionym urządzeniem u nas na ul. Kilińskiego 18 w Warszawie Wesołej.

Wiadomo nasze ukochane maleństwa potrafią pokazać rogi i odmówić współpracy w najmniej oczekiwanym momencie. No cóż tak się zdarza. Staramy się ratować praktycznie każde trafiające do nas urządzenie. Zapraszamy serdecznie.

W tym roku wystawę przygotowali dla Państwa

Ola, Łukasz i Pies Muzyk.

Chcieliśmy gorąco podziękować naszym przyjaciołom i znajomym za wsparcie i pomoc przy pracy.

Szczególne podziękowania składamy Ilonie, która przez wiele dni wspierała nas pomagając zarówno opracować koncepcję i wystrój pokoju jak i robiąc wspaniałe zdjęcia.

Dziękujemy.

Zdjęcia z wystawy

Amplitunery
kasety magnetofonowe
Amplituner
Luxman L100
Słuchawki Pioneer

Jak kupić niedrogi sprzęt audioNasze Allegro

Nasze aukcje