Zdajemy sobie sprawę, że w sprzętach ważny jest, nie tylko dźwięk, ale również estetyczny wygląd – w końcu codziennie będziecie również na nie patrzeć. Dla Nas(Trojów) nie ma sprzętów grających lepiej lub gorzej, każdy z nich gra po prostu INACZEJ. Naszym zadaniem jest odpowiedni dobór sprzętu, oczywiście wedle Państwa preferencji, niezależnie od budżetu.

 

Z miłości do…

Nastroje to firma rodzinna założona w 2019 roku z miłości do vintage’owych nośników i urządzeń audio, muzyki oraz dźwięku w szerokim jego rozumieniu. Przez 5 lat zdobywaliśmy doświadczenie w branży, uczyliśmy się wszystkiego od podstaw i postanowiliśmy, że właśnie to jest to, co chcemy robić w życiu, a inspiracją był cytat Paula Holbacha: „Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu”. Tak, więc… nasza działalność prowadzona jest w domu, w którym mieszkamy, dlatego zapewniamy Państwu miłą, przyjazną i prawdziwie domową atmosferę.

Przygotowaliśmy dla Państwa pokój odsłuchowy, który staraliśmy się urządzić tak, aby jak najlepiej odzwierciedlał miejsce, w którym będziecie Państwo słuchać swojej ulubionej muzyki, czyli „normalny” pokój. Zapraszamy na kawę oraz herbatę – zresztą trunków u nas nie brakuje;) Usiądziemy, porozmawiamy, posłuchamy muzyki.

 

… do muzyki, zapewniamy

Elastyczne godziny pracy zapewnią Państwu możliwość zaplanowania w naszym sklepie wizyty, bez konieczności pośpiechu bądź zwalniania się wcześniej z pracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu, przy czym jeśli wybieracie się do Nas(Trojów) w sobotę późnym popołudniem prosimy o wcześniejsze potwierdzenie wizyty.

Olga
Marketing Director

W naszej firmie zajmuję się zarządzaniem serwisem. Uwielbiam vintage’owe klimaty, a sprzęt audio to moja pasja.

Kocham muzykę i… Muzyka

Muzyk

Na co dzień zajmuję się gryzieniem wszystkiego, co popadnie – oprócz sprzętów i kabli. Uwielbiam zabawę, spanie i długie spacery po lesie.

W wolnej chwili „piszę” dla Was bloga.

Łukasz
Marketing Director

Moim zadaniem w naszej firmie jest dopasowanie sprzętu pod ”indywidualne ucho i oko” każdego klienta. Świat audio vintage jest moją pasją, lubię poszukiwać nowych brzmień.